RSS

Migrena jak leczyć? Litoterapia

Migrena jest  przypadłością cywilizacyjną dziedziczoną genetycznie. Najczęściej towarzyszy jej ból głowy tak mocny, że osoba nie jest w stanie funkcjonować.  Możemy korzystać z leków przeciwbólowych, które dość średnio sobie radzą z tą dolegliwością. W tym miejscu jednak chciałabym zwrócić uwagę na zupełnie inną metodę, którą jest litoterapia. Litoterapia, czyli leczenie kamieniami to jedna z dziedzin medycyny niekonwencjonalnej, odwołująca się do przekonania, iż w skałach zaklęta jest energia, która przekazana pacjentowi może uzdrawiać ciało i umysł.

Terapia kryształami jest jedną z rzadziej stosowanych i prawdopodobnie bardziej kontrowersyjnych terapii uzupełniających migreny, ale uważam ją za całkiem interesującą. Uzdrawianie kryształów wywodzi się ze starożytnej Samarii, Egiptu, Grecji i Rzymu. Kryształy są wymienione w wielu tekstach religijnych, w tym w Biblii, Koranie i innych. 

Obecnie niektórzy ludzie nadal mają poczucie mistycyzmu związane z kryształami, ale dla innych za ich przekonaniem stoi mocna teoria naukowa, że ​​kryształy oferują prawdziwą terapię leczniczą. To jest teoria wibracji, oparta na fundamentalnej zasadzie fizyki, że cała materia wibruje z wyjątkową częstotliwością. Uważa się, że pewne kryształy wibrują na częstotliwościach, które mogą oddziaływać z częstotliwościami ludzkiego ciała i leczyć.

Kwarc różowy - najlepszy kamień na migrenę

Od setek lat panuje przekonanie, że kwarc różowy:

Łagodzi napady migreny lub nawet całkowicie ją eliminuje

Łagodzi niepokój

Wzmacnia centralny układ nerwowy

Pomaga złagodzić ból i ból głowy

Łagodzi zmęczenie

Łagodzi zawroty głowy

Jeśli chcesz zakupić kwarc różowy, który zostanie naładowany energią specjalnie dla ciebie zachęcam do kontaktu wrozkadobra1@gmail.com Abym mogła go naładować energia potrzebuje twoje imię oraz datę urodzenia. Koszt kamienia to 80 zł. Wysyłka gratis. Kamień ma długość 7 cm.

Jak ich używać?

Na co dzień na wezgłowiu łóżka położyć kamień. Kiedy masz migrenę lub ból głowy, trzymać kryształ przy głowie około 10 minut. 

Litoterapia nie zastępuje niczego, a raczej powinna być środkiem uzupełniającym. Stosuj się do zaleceń lekarza. Bierz leki kiedy jest, to potrzebne. 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS