RSS

Kamień Miłości - Kwarc różowyW mojej ofercie posiadam pięknie oszlifowane kamienie "miłości"
 

Kwarc Różowy nazywany również kamieniem miłosnym, kamieniem serca, różowym kwarcem lub czeskim rubinem

Ten kamień jest najpopularniejszy wśród moich klientów i jest z pewnością bardzo piękny, ale ten jasny, ciemnoróżowy kryształ przynosi więcej niż tylko radość dla oczu.

Uważa się, że znaczenie i moce, które są związane z kwarcem różowym, są fascynujące i uznałam, że stosowne będzie przedstawienie tych mocy.

To jasnoróżowe naturalne piękno jest znane jako kamień bezwarunkowej miłości i nieskończonego spokoju. Mówi się, że kamień otwiera czakrę serca na wszelkie formy miłości.

Każdy kwarc ma właściwości wysokoenergetyczne, a kwarc różowy ma moc wnoszenia miłości w życie i codzienne sytuacje, a także wnoszenia wewnętrznego ciepła, obniżania stresu i uspokajania otaczających go osób.

Kamień ten możesz zamówić u mnie - jako wróżka dodatkowo wzmocnię go energetycznie specjalnie dla ciebie. Potrzebuje do tego twoje imię , datę urodzenia oraz zdjęcie. Posiadam najwyższej jakości kamienie - nie podróbki. Zapraszam do kontaktu wrozkadobra1@gmail.com

 FIZYCZNE WŁAŚCIWOŚCI KWARCU RÓŻOWEGO

Kamień sam w sobie jest zwykle półprzezroczysty, czasem nawet przezroczysty, można go łatwo znaleźć na całym świecie w miejscach takich jak RPA, Stany Zjednoczone, Brazylia, Japonia, Indie i Madagaskar.

Uważa się, że różowy kolor kwarcu różowego zależy od niewielkich ilości tytanu. Zwykle występuje w dużych grudkach, a nie w kryształach, które są następnie rzeźbione w kaboszonach, fasetowanych kamieniach lub koralikach, a także w walcowanych, szorstkich bryłkach.

Kwarc różowy jest dość kruchy, mierzy 7 w skali Moha i można go łatwo wyszczerbić, więc zachowaj ostrożność podczas używania tego kamienia w biżuterii i upewnij się, że jest wystarczająco chroniony we wszystkich wrażliwych miejscach.


RÓŻOWY KWARC W ŻYCIU I MIŁOŚCI

Kwarc różowy był powszechnie używany w zaklęciach miłosnych. Jeśli jesteś singlem i szukasz miłości, mówi się, że jej moc może być wykorzystana z wielkim efektem, umieszczając kawałek różowego kwarcu obok łóżka. To przyciągnie do ciebie miłość i relacje. Donoszono, że czasami moce mogą być tak silne, że będziesz potrzebować ametystu, aby uspokoić sytuację.

W istniejącym związku umieszczenie różowego kwarcu obok łóżka przywróci harmonię, ponieważ usuwa negatywne wibracje i zastępuje je miłymi i pozytywnymi wibracjami. Mówi się również, że kwarc różany może zwiększać płodność.

Uważa się, że ten piękny kamień może uleczyć ból serca, a także otworzyć serce na ponowne przyjęcie miłości - zarówno dla siebie, jak i dla innych, ponieważ miłość do innych nastąpi dopiero po znalezieniu miłości dla siebie!

PRZYDATNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z MOCY KWARCU RÓŻOWEGO WOKÓŁ DOMU I MIEJSCA PRACY

Jeśli masz domowy kwarc różowy, mówi się, że jest idealny do łagodnego uspokojenia dzieci. Umieszczenie kawałka nieoszlifowanego różowego kwarcu pod łóżeczkiem dziecka pomoże złagodzić niepokój. Uważa się nawet, że pomaga w nastoletnim niepokoju. Mówi się, że kamień pomaga powstrzymać koszmary i pomaga w leczeniu zaburzeń zachowania i zaburzeń związanych z jedzeniem.

Mówi się również, że zwierzęta dobrze reagują na kwarc różowy, szczególnie doskonały do ​​ratowania zwierząt, które mogą doznać traumy, aby przywrócić im spokój, spokój i miłość. Mówi się, że jeśli masz hiperaktywne zwierzę, możesz karmić je wodą, w której przez kilka godzin moczono kryształ różowego kwarcu, aby je uspokoić.

Innym zastosowaniem kwarcu różowego było umieszczenie spiczastego kawałka kamienia na miejscu pracy, aby działał jako bariera dla wszelkich niepożądanych włamań. Możesz także okrążyć kamień wokół telefonu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby pochłonąć wszelkie negatywne strony połączeń przychodzących.

LECZNICZE WŁAŚCIWOŚCI KWARCU RÓŻOWEGO

Uważa się, że ten magiczny kamień wzmacnia fizyczne serce i układ krążenia. Mówi się, że uwalnia zanieczyszczenia z płynów ustrojowych i może pomóc w problemach z klatką piersiową i płucami, leczyć nerki, nadnercza, a nawet działać na złagodzenie zawrotów głowy.

Blady róż reprezentuje życzliwość, rodziny, przyjaciół i dzieci. Symbolizuje także nową miłość i zaufanie po zdradzie lub znęcaniu się.

Jest znany jako łagodny uzdrowiciel i uważa się, że pomaga w zaburzeniach związanych z niemowlętami, dziećmi, nastolatkami i kobietami w ciąży / menopauzie, a także łagodzi problemy z uszami i gruczołami oraz bóle głowy.

GDZIE UMIEŚCIĆ KWARC RÓŻOWY

Nad sercem, aby przyciągnąć miłość i oczyścić organizm z toksyn

Obok łóżka, aby przyciągnąć miłość i związki

Grasica wspomagająca problemy z klatką piersiową i płucami

Kryształowe kule kwarcu różowego w domu pochłaniają negatywne emocje i przekształcają je w światło i wypełniają dom i jego mieszkańców spokojem

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS