RSS

Wróżka Szczytno - która najlepsza?


Miło mi powitać Państwa, mieszkańców Szczytna na mojej stronie internetowej. Nazywam się Elżbieta - bardziej znana jako wróżka Mira i oferuje moje usługi wróżenia przez internet.  Daję Państwu pewność, że wróżby przez internet na odległość są tak samo skuteczne jak te wykonywane w salonie wróżbiarskim.

Anonimowo i skutecznie

Od 15 lat jestem tarocistką. Zauważyłam, że przez ten czas zaszły w społeczeństwie ogromne zmiany - ludzie porozjeżdżali się w różne zakątki świata. Wiele osób obawia się korzystać z porad tarocistki w Szczytnie ze względu na opinię społeczną. Choćby dlatego proszą mnie o wróżby przez internet lub telefon. Takie stawianie tarota zapewnia anonimowość, a ma taką samą skuteczność, jak klasyczne stawianie kart. Stawianie tarota przez internet daje ogromne możliwości – dzięki temu ludzie z całego świata mogą zapytać, jaka czeka ich przyszłość, czy co robić w konkretnej sytuacji. Internetowa wróżba jest prawdziwa i dostosowana do danej osoby. 


Wróżba internetowa – dla mieszkańców małych miast

Osoby mieszkające w dużych miastach nie mają problemu z wyborem dobrych, profesjonalnych usług wróżek. W mniejszych miastach, jak Szczytno nie ma wielu usługodawców z tej branży. Epidemia, która od roku przetacza się przez Polskę, zmniejszyła ilość usług wróżbiarskich. Tarociści , tak jak ja, przenieśli się do internetu, bo jest to bezpieczny sposób kontaktu z osobą potrzebującą wróżby tarota. Internet to świetny sposób, aby poprawić swój los – sprawdzić, co jak potoczy się dana sprawa.  Wróżby przez internet to o wiele tańsza usługa niż standardowe układanie tarota.

Stawianie tarota przez internet to znak czasu - nawet usługi wróżbiarskie przeniosły się do internetu i są dostępne dla każdego, nawet osób wątpiących w ich skuteczność. Wystarczy spróbować, aby przekonać, że tarot przez internet znakomicie przepowiada przyszłość i warto zaufać takim wróżbom. Nie ma nic złego w tym, że chce się znać przyszłość i przygotować się na mające nastąpić wydarzenia.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia.  Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.   • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS