RSS

Rytuał na przyciągnięcie nowej miłości. Magia miłosna

 

Ludzie używają różnych metod, aby znaleźć miłość. Źle poinformowani tracą na wadze, chodzą na siłownię lub poddają się operacji plastycznej, aby ładniej wyglądać, uczą się wierszy i żartów na pamięć, aby być uważanymi za inteligentnych i zabawnych, lub ciężko pracują, aby stać się bogatym, ponieważ ich zdaniem bogactwo przyciąga płeć przeciwną. Jednak dla tych, którzy są zaznajomieni ze strumieniami energii w naszej rzeczywistości, istnieje tylko jedna metoda przyciągania i utrzymywania miłości. Nazywa się rytuał miłości!

Prawdziwa miłość zaklina magię

Zaklęcia miłosne mogą wpływać na każdą osobę, sprawiając, że cię kocha i myśli tylko o tobie, uniemożliwiając mu oszukiwanie i lekceważenie. Rzucenie zaklęcia miłosnego na osobę, sprawia, że ​​ta osoba zakochuje się w tobie, a jego uczucia będą tak silne, jak naturalne. Rytuał na przyciągnięcie nowej miłości można również wykonać w chwili gdy nie masz "na oku" żadnego mężczyzny lub kobiety. Rytuał ten ma przyciągnąć do ciebie kogoś nowego - kogoś kto będzie ci w pełni  odpowiadać. Fizycznie jak i z charakteru

Tylko rytuały prawdziwej miłości

 Główną zaletą magii prawdziwej miłości jest fakt, że osoby pod jej wpływem nigdy nie kwestionują natury swoich uczuć. Twój partner zawsze będzie pewny (chyba że powiesz mu prawdę), że cię kocha, ponieważ tego chce. Nigdy nie przyjdzie mu do głowy, że jego uczucia są wymuszone. Jednak gdy osoba trzecia dowie się o zaklęciach miłosnych używanych do podporządkowania woli twojego partnera, jego miłość zniknie. Co więcej, sprowokuje to jego oburzenie i nigdy nie wybaczy ci faktu, że uczyniłeś go swoim niewolnikiem. Nawet fakt, że użyłeś zaklęć miłosnych, ponieważ go kochałeś, nie powstrzyma go przed zerwaniem z tobą. Dlatego, to musi pozostać tajemnicą. Każdy przecież po uzyskaniu takich informacji poczułby się dziwnie.

To prowadzi nas do zasady numer jeden: jeśli nie chcesz stracić miłości stworzonej za pomocą magii, nigdy nie mów o tym innym!

Uwielbiam rytuały, które działają

Magia miłości ma wiele zasad i nie pomoże ci, jeśli nie będziesz przestrzegać przynajmniej tych podstawowych. Przede wszystkim zaklęcia miłosne działają tylko na ludzi, którym zostałeś przedstawiony, którzy znają cię osobiście. Jeśli chcesz rzucić zaklęcie miłosne na osobę, która nie zna cię osobiście lub nawet cię nie widziała, magia miłości ci nie pomoże, niezależnie od tego, który rzucający zaklęcie rzuci zaklęcie miłosne. Chodzi mi o to, że mogę wzbudzić miłość w każdej osobie, ale ta osoba zakocha się nie w tobie, ale w kimkolwiek, kto będzie obok niego, kiedy odprawi się rytuał. 

Magia miłości nie zadziała, jeśli nie kochasz osoby, na którą chcesz rzucić zaklęcie miłosne. Rytuał i tak wzbudza miłość, ale w tym przypadku miłość będzie trwała przez krótką chwilę. Nie znajdując w tobie uczuć do doładowania, zniknie w ciągu 2-4 tygodni.

Nie możesz sprawić, by zaklęcia miłosne zadziałały, jeśli nie jesteś gotowy, by kochać swojego partnera i się nim opiekować. Jeśli potraktujesz go niegrzecznie, z kpiną i nie będziesz się nim opiekować, zniknie też miłość spowodowana zaklęciem miłosnym. Zniknie również, jeśli wykorzystasz swojego partnera - czy to pieniądze, opiekę, czy seks. Każdy merkantylizm niszczy działanie magii miłości, powodując zmiany w karmie, za które później będziesz musiał zapłacić, zmuszając się do samotności, chorób, cierpienia, a czasem nawet bezpłodności i biedy.

Każdy doświadczony wróżbita lub wróżka powie ci, czy powinieneś używać zaklęć miłosnych, czy lepiej znaleźć inny sposób. Wie, co jest dla ciebie lepsze. Może nie potrzebujesz zaklęcia miłosnego, ale zaklęcia, które wzmocni twój seksapil i atrakcyjność, rytuału odmładzającego lub po prostu rytuału, aby usunąć klątwę samotności, która została rzucona na ciebie jakiś czas temu. Dlatego napisz do mnie wiadomość wrozkadobra1@gmail.com Z chęcią ci pomogę i dobiorę odpowiedni rytuał. 

Magia miłości nie zawsze uszczęśliwia ludzi.

Oprócz tego, że jesteście razem, jest coś takiego jak twoje przyszłe życie. Możesz się mylić, myśląc, że zamawiając ode mnie zaklęcia miłosne rozwiązujesz wszystkie swoje problemy i możesz cieszyć się szczęśliwym końcem. Czy kiedykolwiek myślałeś, że osoba, którą chcesz przyciągnąć za pomocą zaklęcia miłosnego, może okazać się uzależnionym od alkoholu, narkotyków lub nieuczciwym, niewiernym małżonkiem i będziesz musiała poradzić sobie z przemocą w rodzinie? Albo że poważnie zachoruje i będziesz musiała się nim opiekować jak pielęgniarka przez całe życie?

Świadoma tego, zawsze oferuję swoim klientom, którzy chcą wykorzystać magiczne rytuały miłości, aby wspólnie z ukochaną przewidzieć ich przyszłe życie. Po tym moi klienci decydują, czy chcą kontynuować, czy wolą poczekać, aż spotkają tego, z którego będą naprawdę zadowoleni. Dlatego zawsze najpierw wykonuje krótką wróżbę aby zapoznać się czy osoba, ta jest odpowiednia dla mojego klienta.

Nie mogę nie przyznać, że prawdziwa miłość czyni cuda. Jeśli kochasz osobę całym sercem, jeśli wiesz, że zawsze będziesz go kochać i nie możesz bez niego żyć, możesz zmienić swoją przyszłość bez względu na to, jak źle wygląda teraz. Prawdziwa miłość, nawet ta wzbudzona za pomocą zaklęć miłosnych, może ochronić cię przed wszelkimi kłopotami. Może zmotywować ukochaną osobę do stania się lepszą osobą. Chroni nas przed zazdrością i czarnymi przekleństwami. Poza tym zawsze możesz zamówić u mnie jeden z rytuałów ochronnych lub rytuał zmieniający Twoją przyszłość, który wprowadzi niezbędne zmiany w Twoim przyszłym życiu.

Zwykle, gdy mój klient naprawdę kocha osobę, na którą chce, żebym rzuciła zaklęcie miłosne, nic nie stoi mu na przeszkodzie  i mogę zdalnie rzucić zaklęcie miłosne. Nawiasem mówiąc, taka magia wywoła jeszcze większy efekt, niż gdybyś stał obok mnie podczas wykonywania rytuału. Jednak nadal będę potrzebowała twojej pomocy. Poproszę o przesłanie mi e-mailem zdjęcia ukochanej osoby, daty jego urodzenia. Podam szczegółowe instrukcje, co robić przed, w trakcie i po rytuale. Jeśli zrobisz wszystko, co ci każą, magia miłości da ci miłość, którą chcesz mieć.

Magiczna ochrona stworzona wokół twojego ukochanego może uniemożliwić mi pomyślne wypełnienie mojego obowiązku, jak również to, że jest zakochany w kimś innym, lub zaklęcie miłosne zostało rzucone na niego i należy je usunąć. W przeciwnym razie serce tej osoby pozostanie zablokowane i nigdy się w tobie się nie zakocha.

Wszystko, to sprawdzam przed rozpoczęciem rytuału miłosnego, czy to na przyciągnięcie nowej miłości czy  na rozbudzeniu miłości u konkretnej osoby.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS