RSS

Rytuały i zaklęcia na rozstanie i zakończenie związku.

Często otrzymuję pytania od osób, które chciałyby użyć zaklęcia zakończenia związku, ale z jakiegoś powodu boją się go u mnie zamówić. Ponieważ zdarza się to dość często, zamieszczam ten artykuł, w którym zebrałam najpopularniejsze obawy związane z zaklęciem rozpadającej się pary. Jeśli nie uda mi się odpowiedzieć na którekolwiek z Twoich pytań, skontaktuj się ze mną. Powiem ci wszystko, co musisz wiedzieć o zaklęciu rozpadu małżeństwa, porządkowaniu, które pozwoli ci zerwać każdy związek lub parę.

Pytanie: Czy zamówienie zaklęcia zerwania jest drogie?

Odpowiedź: Niestety, moje zaklęcie zerwania związku nie ma ustalonej ceny. Wszystko jest bardzo indywidualne. Na przykład są dwie pary. Pierwsza para składa się z męża i żony, którzy się kochają i są gotowi zrobić wszystko, co w ich mocy, aby uszczęśliwić drugą. W drugiej parze partnerzy się nienawidzą. Jedyną rzeczą, która trzyma ich razem, są ich dzieci lub biznes. Czasami jest to po prostu lenistwo i niechęć do zmiany własnego życia. Nie trzeba dodawać, że pierwsza para będzie znacznie trudniejsza do rozbicia za pomocą zaklęcia zerwania pary niż drugiej pary. Dlatego nie mogę pobierać od ludzi takiej samej kwoty za moje usługi.

Za każdym razem, gdy ktoś pisze do mnie z prośbą o rzucenie profesjonalnego zaklęcia zerwania małżeństwa, skanuję subtelne ciała tych, których będę musiała od siebie oddzielić i dopiero po tym podaję cenę. Zaklęcie można zrobić na twój związek (kiedy np. męczysz się ze swoim partnerem) jak i związek innych. Wtedy gdy zależy ci na mężczyźnie, który jest zajęty.

Pytanie: Słyszałem, że rzucanie zaklęcia zrywającego jest bardzo niebezpieczne. Każdy, kto spróbuje użyć czarnej magii, zostanie ukarany. Czy to prawda?

Odpowiedź: Niestety, nie mogę odpowiedzieć „tak” lub „nie”. Zależy to od osoby rzucającej zaklęcie zerwania związku i jej motywów. Jeśli spróbujesz samodzielnie rzucić zaklęcie zerwanej pary lub skonsultować się z początkującym rzucającym zaklęcia, zapewniam cię, że zostaniesz za to ukarany.

Dzieje się tak, ponieważ każde zaklęcie rozpadu małżeństwa należy do czarnej magii. Oznacza to, że za otrzymaną magiczną pomoc będziesz musiał zapłacić. Jeśli zaklęcie rozpadu zostanie rzucone przez doświadczona wróżkę lub wróżbitę, ten zawrze z siłami ciemności umowę dotyczącą ceny ich pomocy. Co więcej, może je kontrolować i ustalać swoją cenę. To pozwala mu chronić swoich klientów przed potencjalnymi problemami i nieszczęściami.

Jeśli zerwanie zaklęcia związku zostanie rzucone przez nowicjusza, klient jest bezbronny wobec sił ciemności. Te siły nazywane są ciemnymi, ponieważ są okrutne i gwałtowne. Pomagając osobie w zniszczeniu rodziny, zabiorą jej wszystko, co ma, w tym zdrowie, sukces, bogactwo, siły witalne i samą chęć do życia.

Pytanie: Jak nie wpaść na niekompetentnego rzucającego zaklęcia, zamawiając zaklęcie zerwanej pary?

Odpowiedź: Wróżka musi zagwarantować Ci bezpieczeństwo, zarówno na swojej stronie internetowej, jak i podczas rozmowy twarzą w twarz. Poza tym powinna ci wyjaśnić, jak zamierza to zrobić. Na przykład moja gwarancja jest wiążąca. Ale jestem doświadczoną i dobrze znaną wróżką. Nowicjusz nie może tego zagwarantować. Nigdy nie robię żadnych rytuałów, które mogłyby komuś zaszkodzić, a jeśli już to tylko za zgodą i świadomością klienta.

Pytania: Co powinienem zrobić, jeśli zaklęcie rozpadu małżeństwa zostało rzucone nieprawidłowo i ma teraz negatywny wpływ na moje życie?

Odpowiedź: Jest tylko jedna rzecz, którą możesz zrobić, to natychmiastowe skontaktowanie się ze mną. Użyję magii, aby ochronić cię przed atakami sił czarnych. Poza tym przywrócę wszystko, co uszkodziłeś (twoją karmę lub energię) i ponownie rzucę zaklęcie rozpadu, którego ty lub jakiś niekompetentny czarodziej nie zdołaliście rzucić poprawnie.

Pytanie: Czy zaklęcie zerwania związku może zniszczyć jakąkolwiek parę, czy tylko te, które są bliskie rozpadu?

Odpowiedź: Ponownie, zależy to od mocy i wiedzy rzucającego zaklęcie. Moje zaklęcie rozstania jest bardzo skuteczne, ponieważ oddziałuję na wszystkie subtelne ciała ludzi, których mam zamiar rozdzielić. Przede wszystkim zasieję niezgodę w ich życiu seksualnym. Wtedy sprawię, że staną się dla siebie obojętni, jeśli chodzi o wymianę energii, kluczowy element, który trzyma dwoje ludzi razem. Potem będą się wzajemnie irytować, co doprowadzi do licznych kłótni i sprzeczek

Co więcej, mogę sprawić, że ludzie będą się oszukiwać. To nie jest dobra rzecz dla związku.

Pytanie: Czy rzucisz zaklęcie zerwania małżeństwa na oboje małżonków, czy tylko na jednego z nich?

Odpowiedź: Zrobię, co mi każesz. W rzeczywistości obie opcje przynoszą dobre rezultaty. Jeśli rzucę zaklęcie zerwania na jednego z małżonków, jego niegrzeczność, obojętność, egoizm lub niewierność sprawią, że ten drugi również rozważy zerwanie. Jeśli rzucę na oboje małżonków zerwanie zaklęcia, ich związek zakończy się znacznie wcześniej.

Pytania: Czy mogę użyć zaklęcia zerwania pary przeciwko członkom mojej rodziny?

Odpowiedź: tak, możesz. Jeśli chcesz zakończyć związek swojego dziecka, ponieważ nie czyni go to szczęśliwym, lub chcesz, aby mężczyzna, który poślubił twoją matkę, zostawił ją samą i odszedł, skontaktuj się ze mną, a małżeństwo może zakończyć  się wcześniej niż myślisz.

Zaklęcie zerwania może być również użyte do ukarania. Czarna magia nie dba o to, dlaczego chcesz zniszczyć związek. W rękach wróżki czarna magia staje się pilotem, który przełącza kanały telewizyjne bez zadawania pytań.

Pytanie: Czy możliwe jest przywrócenie zerwanego związku przy pomocy potężnego zaklęcia zerwania?

Odpowiedź: Jest to możliwe, jeśli użyjesz magii, aby go przywrócić. Te zmiany, które spowodowały zerwanie, to zmiany w karmie pary, ciałach subtelnych i umyśle. Dlatego, aby przywrócić związek, ważne jest, aby wpływać również na karmę, ciała subtelne i umysł tych ludzi. Zwróć uwagę, że może to zrobić tylko doświadczona wróżka

Pytanie: Słyszałem, że związku, w którym dwoje ludzi się kochają, nie można zerwać. Okazuje się, że zerwanie zaklęcia w związku nie zawsze pomaga ludziom?

Odpowiedź: Każdy związek może zostać zerwany. Im bardziej doświadczona jest wróżka, tym łatwiej jej to zrobić. Są jednak wyjątki. Są to małżeństwa pod patronatem Wyższych Mocy lub potężnego Anioła Stróża. W tym przypadku każdy jest bezradny. Wszystko, co może zrobić, to czekać. Patronat nie może trwać wiecznie. Po chwili ustąpi lub zniknie i wtedy zaklęcie rozpadającej się pary może zostać użyte do zniszczenia takiego związku.

Pytanie: Czy można rzucić zaklęcie zerwania małżeństwa na małżeństwo utworzone za pomocą magii?

Odpowiedź: O ile rozumiem, masz na myśli małżeństwa, które powstały w wyniku zaklęcia miłosnego lub magii miłosnej. Takie małżeństwa można zniszczyć za pomocą zaklęcia rozstania. Co więcej, takie małżeństwa są bardzo łatwe do zniszczenia, chyba że zostały rzucone zaklęciem ochronnym. Ale nawet w tym przypadku wciąż mogę złamać zaklęcie i zniszczyć małżeństwo.

Pytanie: Czy to prawda, że ​​zaklęcie zerwania związku jest skuteczniejsze, gdy służy uwolnieniu ukochanej osoby?

Odpowiedź: Jeśli tak jest, zaklęcie zerwania pary jest w rzeczywistości bardziej skuteczne, ponieważ rzucający zaklęcia może używać zarówno własnej energii, jak i energii swojego klienta. Siła prawdziwej miłości jest tak wielka, że ​​potrafi zdziałać cuda i oczywiście, przynieść szybsze rezultaty.

Pytanie: Jak mogę zamówić u ciebie zaklęcie rozpadu małżeństwa?

Odpowiedź: Po prostu skontaktuj się ze mną wrozkadobra1@gmail.com a wkrótce potem rzucę dla ciebie zaklęcie zerwania zawodowego. Szczegóły zamówienia omówimy później. Swoją drogą, wtedy też przekonasz się, że praca ze mną jest bezpieczna, wydajna i niedroga

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS