RSS

Rytuał oczyszczający ze złych energii

Rytuał oczyszczający jest jednym z najważniejszych rytuałów. Zanim napisze, o szczegółach najpierw opisze 10 oznak  negatywnej energii. Jeśli chociaż 5 z nich dostrzegasz w sowim życiu - rytuał oczyszczający jest niezbędny.

10 oznak negatywnej energii

Negatywna energia może manifestować się na wiele różnych sposobów, ale istnieją pewne wspólne motywy, które prawie zawsze się pojawiają.

W szczególności zwróć uwagę na:

1. Poczucie, że nie możesz osiągnąć swoich celów. Na przykład możesz mieć trudności z zarobieniem pieniędzy i często napotykasz przeszkody na drodze do sukcesu.

2. Czujesz się zły i podenerwowany przez większość czasu, nawet jeśli uważasz, że „powinieneś” czuć się szczęśliwy lub zadowolony. Tej uporczywej irytacji i trudności w relaksacji często towarzyszy zwiększony poziom stresu.

3. Nielubienie innych bardziej niż kiedyś. Może to objawiać się unikaniem sytuacji społecznych i poczuciem większej krytyczności wobec przyjaciół, rodziny i współpracowników.

4. Irracjonalne poczucie zbliżającej się zagłady; możesz oczekiwać, że w przyszłości przydadzą ci się tylko złe rzeczy. Może ci być trudno nawet marzyć o szczęściu.

5. Oznaki negatywnej energii w domu (pochodzącej z samego budynku lub z ludzi w domu). Na przykład niewyjaśnione awarie i określone obszary, w których czujesz się dziwnie nieswojo.

6. Ogólny brak energii, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Możesz mieć trudności z wstawaniem z łóżka i możesz doświadczać innych objawów depresji (np. uporczywego niskiego nastroju i niskiej samooceny). Ponadto możesz zauważyć, że częściej łapiesz infekcje, chociaż lekarz zapewnia, że ​​ogólnie czujesz się dobrze.

7. Sen nie jest spokojny. Możesz również doświadczać częstych koszmarów lub budzić się kilka razy przez większość nocy.

8. Komunikacja wydaje się trudna. Może zauważysz, że inni wydają się cię nie rozumieć, bez względu na to, jak jasno myślisz, że się tłumaczysz.

9. Trudności z koncentracją, wraz z uczuciem, że twój umysł porusza się znacznie wolniej niż powinien.

10. Utrata przedmiotów przed ostatecznym znalezieniem ich w miejscach, które są wyraźnie widoczne.

W jaki sposób mogę pomóc?

Abym mogła wykonać rytuał oczyszczający musze poznać twoje imię, datę urodzenia oraz zobaczyć twoje zdjęcie.  Rytuał trwa 5 dni. Ale zanim go wykonam najpierw musze wysłać na twój adres kilka kadzideł abyś mógł/mogła odpalić je w swoim domu. Oczyszczenie miejsca w którym żyjesz jest równie ważne. Jeśli tego nie zrobimy  zła energia bardzo szybko znów zawładnie twoim ciałem. Dodatkowo wysyłam kamień Czarny Turmalin lub w formie bransoletki. To ma cię chronić w przyszłości przed przyciągnięciem złej energii od innych ludzi. 

Dopiero gdy wszystko, to odbierzesz od kuriera możemy zacząć rytuał docelowy. W tym przypadku wszystkim zajmuje się ja. Na koniec wyśle zdjęcie, które jest takim potwierdzeniem, że rytuał się odbył. Na zdjęciu tym będzie widoczne twoje zdjęcie. Więc bez obaw - nie wysyłam  żadnych starych zdjęć lub wszystkim tego samego.  Wygląda to podobnie jak na poniższym zdjęciu.

Rytuał oczyszczający działa natychmiast.

Zapraszam do kontaktu wrozkadobra1@gmail.com

Wszystkie zdjęcia na tej stronie zostały wykonane przeze mnie. Zakaz umieszczania na innych stronach. Wiele "wróżek" na OLX kradnie zdjęcia i przedstawiają się nimi.  
  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS