RSS

Rytuały miłosne - jaki kolor świec wybrać

Świece były używane w magii od wieków. Pierwsze rytuały świec były wykonywane mniej więcej w tym samym czasie, gdy świece weszły do ​​powszechnego użytku. Świece mają kilka funkcji. Chronią praktykującego magię przed wpływem i atakami złych istot żyjących w światach astralnych. Ponadto świece są jak latarnia morska wskazująca miejsce, w którym znajduje się "czarodziej" Dzięki ich światłu osoby przywołane przez rzucającego zaklęcie mogą go znaleźć. Świece są w stanie niszczyć negatywne energie, które mogą utrudniać rytuał, a także wzmacniać pozytywne poprzez ich oczyszczenie.

Jeśli potrzebujesz bezpieczny rytuał miłosny - zapraszam do kontaktu. Oferuje bezpieczne rytuały. Magia praktykowana przez osoby niedoświadczone może być nie tylko nieskuteczna, ale i niebezpieczna. wrozkadobra1@gmail.com

Zaklęcia miłosne z czerwoną świecą 

Najprostsze, a przez to najmniej niebezpieczne rytuały wykonywane są przy użyciu jednej świecy (rzadziej trzech). Jeśli musisz wykonać złożony rytuał, aby zwalczyć chorobę lub pecha, będziesz potrzebować dziesiątek świec. Czasami płomień musi być tak duży, że trzeba użyć palników olejowych lub węglowych lub rozpalić duży ogień zamiast świec. 

Nie musisz tego robić, aby wykonywać proste rytuały. Aby rzucić jedno z zaklęć miłosnych magicznych świec wymienionych na mojej stronie, potrzebujesz od 1 do 7 świec. Oto jedna wskazówka, która pomoże Ci w tym. Im więcej świec potrzeba do wykonania rytuału, tym bardziej złożony i niebezpieczny jest rytuał. Jeśli jesteś początkującym , nie próbuj wykonywać rytuałów wymagających 12 lub więcej świec, zwłaszcza rytuałów czarnej magii.

Później powiem ci, jak rzucać zaklęcia miłosne z czerwonej świecy i jak robić w domu zaklęcia miłosne z czarnej magii. W międzyczasie chciałabym zwrócić uwagę na fakt, że świece oferowane przez sklepy występują w różnych kolorach, a każdy kolor ma znaczenie i powinien być używany w określonym celu. Oto krótka notatka na temat kolorów świec:

Białe świece są używane do rzucania zaklęć miłosnych na ludzi, którzy nigdy wcześniej nie byli małżeństwem lub którzy nigdy nie kochali;

Żółte świece zwiększają libido i pomagają znaleźć harmonię seksualną z partnerem;

Pomarańczowe świece służą do rzucania zaklęć na upartych i dumnych ludzi;

Niebieskie świece służą do poprawy zgodności emocjonalnej;

Świece w kolorze "sałaty" usuwają zazdrość i sprzyjają pojednaniu;

Czerwone świece są uważane za „świece męskie”;

Brązowe świece dobrze wpływają na ludzi, którzy zostali zdradzeni lub oszukani;

Fioletowe świece, zwane także „świecami mędrców”, są przeznaczone dla bardzo mądrych ludzi;

Szare świece symbolizują koniec związku i są używane tylko w rytuałach czarnej magii;

Czarne świece to najsilniejsze świece w czarnej magii.

Kolory świec można łączyć, ale nie w ramach jednej świecy. Nigdy nie używaj świec, które są zielone z jednej strony, a na przykład czerwone z drugiej. Takie świece nie są używane w magii. Aby rzucić jedno z potężnych zaklęć miłosnych białej świecy, możesz użyć wielobarwnej plecionej świecy.

Można również stosować świece jednokolorowe plecione. Wiadomo, że wzmacniają energię. Każda pleciona świeca jest liczona jako jedna świeca, podczas gdy liczba cienkich świec, z których się składa, nie ma znaczenia.

Czerwone - zaklęcia miłosne

Pomimo wielu artykułów, które można znaleźć w Internecie, stwierdzających, że czerwone świece można wykorzystać do rzucania zaklęć miłosnych kobietom, nie mogą, chyba że kobieta jest wdową, nie uprawiała seksu od dłuższego czasu i jest sama. Czerwone świece symbolizują dzikie, pierwotne moce. Jeśli użyjesz czerwonej świecy, aby rzucić zaklęcie miłosne na słabą i bezbronną dziewczynę, zaklęcie to ją skrzywdzi. Pod wpływem pozytywnej, ale szorstkiej i ciężkiej czerwonej energii dziewczyna może zachorować, co wpłynie na twoją karmę. Zawsze należy unikać negatywnych skutków karmicznych.

Czerwone świece są używane, gdy ludziom brakuje odwagi. Załóżmy, że masz romans z żonatym mężczyzną, który nie chce rozwieść się z żoną, której już nie kocha, ani oświadczyć się Tobie, ponieważ jego zdaniem z jakiegoś powodu nie możecie być razem szczęśliwi. Jeśli czerwona świeca rzuci zaklęcie miłosne na tego mężczyznę, zaklęcie doda mu odwagi i wreszcie zrobi to, czego od niego oczekujesz.

Początkujący  nie powinni rzucać zaklęć wielofunkcyjnych, których celem jest zmuszenie mężczyzny do:

- Walki z żoną

- Rozwodu  z żoną

- Rozpoczęcie z tobą relacji

Przede wszystkim dwie z tych trzech rzeczy są możliwe tylko wtedy, gdy używasz czarnej magii (o tym, jak robić zaklęcia miłosne czarnej magii w domu opowiem później) i tylko jedną można zrobić za pomocą zaklęć miłosnych białej magii bez świec. Początkujący nie powinni łączyć dwóch rodzajów magii w jednym rytuale. Po drugie, nie powinieneś nawet myśleć o używaniu czarnej magii, chyba że studiowałeś ją przez co najmniej kilka lat. Na mojej stronie można znaleźć wiele smutnych historii o ludziach, którzy złamali tę zasadę. Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego ostrzegam Cię przed czarną magią miłosną, znajdź i uważnie przeczytaj te artykuły.

Twoja czerwona magiczna świeca powinna być zrobiona z czerwonego wosku. Zasada ta dotyczy wszystkich kolorów świec. W przeciwnym razie świeca jest uważana za nieodpowiednią do magicznych rytuałów.

Zaklęcia miłosne białej świecy

Zaklęcia miłosne z białej świecy Zwykle proste zaklęcia miłosne rzucane są przy użyciu białych świec. Z powyższej listy wiesz, że białe świece powinny wpływać na ludzi, którzy nigdy wcześniej nie kochali lub nie byli małżeństwem. Jednak nie jest to ich jedyne niezamierzone zastosowanie.

W większości przypadków praktykujący magię zalecają białe świece do rzucania zaklęć miłosnych, ponieważ białe świece neutralizują i oczyszczają energie wokół nas, co jest krytyczne, gdy rzucane są zaklęcia miłosne białej magii. Kiedy rzucane jest zaklęcie miłosne białej magii, ładujesz swoją miłością neutralną energię i wysyłasz ją:

- do ukochanej osoby;

- Do Siły Wyższej, której potrzebujesz.

Rzucanie drugiego rodzaju zaklęć miłosnych jest dość niebezpieczne. Ponieważ nie jesteś w stanie zobaczyć światów astralnych, nie możesz być pewien, do jakich sił sięgasz. Jeśli twoje błagania zostaną przechwycone przez jakąś złą istotę, będzie karmić się twoją energią i pójdzie prosto do ciebie. Skoncentrowany na swoim rytuale będziesz bezradny, gdy cię zaatakuje. Biała świeca wykonana przez profesjonalnego magika może cię ochronić, ale nie ma gwarancji, że się sprawdzi. 

Inną właściwością białych magicznych świec jest to, że mogą chronić ludzi przed zaklęciami rażącymi w tył. Załóżmy, że rzucasz jedno z zaklęć miłosnych białej magii bez świec i zawiodłeś. Energia, którą wkładasz w rytuał, wraca do ciebie. Jeśli biała świeca stanie na drodze tej energii, energia spali się i będziesz bezpieczny. Z tego powodu nie należy gasić świecy nawet po zakończeniu rytuału. Niech pali się do końca. W ten sposób możesz się chronić lub przynajmniej zminimalizować negatywne konsekwencje swojego zaklęcia, co oznacza, że ​​unikniesz poważnych obrażeń.

Zaklęcia miłosne białej magii bez świec - czy są niebezpieczne?

To prowadzi nas do kolejnego ważnego niuansu, który jest lekceważony przez prawie wszystkich początkujących praktyków magii. Pomimo tego, że większość artykułów internetowych twierdzi inaczej, zaklęcia miłosne magii białej świecy mogą być bardzo niebezpieczne. Nikt nie może Ci zagwarantować, że uda ci się rzucić zaklęcie i nic ci się potem nie stanie, chyba że rzucisz jedno z prostych zaklęć miłosnych przeznaczonych dla początkujących, które można znaleźć na mojej stronie, a także pod warunkiem, że wykonasz rytuał dokładnie tak, jak wymagane, co oznacza:

- rytuał jest wykonywany we właściwym czasie;

- Zaklęcie jest nakładane na odpowiednią osobę;

- rytuał wykonywany jest z użyciem odpowiednich magicznych akcesoriów;

- Masz właściwe nastawienie.

Nawet jeśli wszystkie powyższe wymagania zostaną spełnione, negatywne konsekwencje są nadal możliwe. Najczęstszym z nich jest gwałtowny spadek energii. Początkujący  potrzebują kilku tygodni, aby się z niego otrząsnąć. Drugą najczęstszą negatywną konsekwencją próby rzucenia zaklęcia miłosnego bez bycia profesjonalnym praktykiem magii jest zablokowanie dostępu do magii. Oznacza to, że nie będziesz już w stanie rzucać dla siebie zaklęć miłosnych magii świec

Moim zdaniem tak jest jeszcze lepiej i to jest sposób na rozpoczęcie swojej historii z magią. Potężne zaklęcie miłosne może rzucić tylko doświadczony i tylko profesjonalista może zapewnić ci bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo ma kluczowe znaczenie w magii. Niewłaściwe użycie zaklęć może skutkować nie tylko ranami energetycznymi, ale może również oszpecić twój los. Rzucając zaklęcie miłosne, ryzykujesz swoją energię, zdrowie, zdrowie psychiczne i przyszłość. Czasami narażasz też na szwank przyszłość swoich dzieci i wnuków.


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS