RSS

Zostałaś zdradzona lub zdradzony? I nie wiesz co dalej?

 Dzień dobry - nazywam się Elżbieta Sobczyk. Od 17 lat zajmuje się wróżeniem za pomocą kart tarota. Od kilku lat również przez internet. Bardzo często zadawane są mi pytania dotyczące zdrad. Zarówno mężczyzn jak i kobiet.

Wszystkie osoby, które zostały zdradzone mają wielki dylemat - wybaczyć i mieć nadzieje, że to się już nie powtórzy. Lub odejść - ale zazwyczaj nie jest to proste.

Na te pytania i wiele innych odpowie nam tarot. Wystarczy napisać do mnie e-mail - sprawdzę czy do zdrady doszło - czy partner lub partnerka darzy nadal Cię miłością. Dlaczego do zdrady doszło. Jak przedstawia się wasza relacja w perspektywie kolejnych lat. Tarot, to naprawdę wielka wiedza i wskazówki na przyszłość.

Wiele osób ma podejrzenia co do zdrady - tarot również może nam pokazać czy faktycznie zdrada miała miejsce.

Szanowni Państwo - wróżby poprzez e-mail wykonuje w ciągu 24 godzin. W cenie 80 zł można napisać 5 pytań. Należy dodatkowo podać swoje imię oraz datę urodzenia. A jeśli pytamy o inne osoby - również dane tych osób.

Zapraszam do zakładki CENNIK/ZAMÓW Po wykonaniu opłaty przelewem internetowym proszę napisać do mnie pytania na adres wrozkadobra1@gmail.com  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS