RSS

Bransoletka z ametystu

Szanowni Państwo - Nazywam się Elżbieta Sobczyk i zajmuje się wróżbiarstwem za pomocą kart tarota oraz magią. Jednak i moc kamieni jest mi doskonale znana - dlatego w tym miejscu możecie zakupić piękną bransoletkę z ametystu - 3 rodzaje odcieni do wyboru. Ametyst wykorzystany w tej bransoletce jest najwyższej jakości i sama ich używam podczas rytuałów.

♥ Zwiększa szlachetność ♥ Świadomość duchowa ♥ Zdolności psychiczne ♥ Wewnętrzny spokój i uzdrowienie ♥ Uzdrowienie ciała, umysłu i duszy ♥ Pozytywna transformacja ♥ Medytacja ♥ Równowaga ♥ Łagodzi stres ♥ Komunikacja

Ametyst to ochronny kamień. Chroni przed atakiem psychicznym innych osób, przekształcając energię w miłość i chroniąc użytkownika przed wszelkiego rodzaju krzywdami, w tym stresem geopatycznym lub elektromagnetycznym i złymi życzeniami ze strony innych. Ametyst jest naturalnym środkiem uspokajającym, łagodzi stres i napięcie, łagodzi drażliwość, równoważy wahania nastroju, rozprasza gniew, wściekłość, strach i niepokój. Łagodzi smutek i żal oraz rozpuszcza negatywność. Ametyst aktywuje świadomość duchową, otwiera intuicję i wzmacnia zdolności psychiczne. Posiada  właściwości lecznicze i oczyszczające. Ametyst zachęca do trzeźwości, działając otrzeźwiająco na nadużywanie alkoholu, narkotyków czy innych nałogów. Uspokaja i stymuluje umysł, pomagając stać się bardziej skoncentrowanym, poprawiając pamięć i motywację. Ametyst pomaga w zapamiętywaniu i rozumieniu snów. Łagodzi bezsenność. Zachęca do bezinteresowności i mądrości duchowej.

Znawcy kamieni uważają, że Ametyst zwiększa produkcję hormonów, reguluje pracę układu hormonalnego i metabolizm. Wzmacnia układ odpornościowy, zmniejsza ból i wzmacnia organizm do walki z rakiem. Niszczy nowotwory złośliwe i wspomaga regenerację tkanek. Oczyszcza krew. Łagodzi fizyczny, emocjonalny i psychiczny ból lub stres. Ametyst łagodzi bóle głowy i uwalnia napięcie. Zmniejsza siniaki, obrzęki, urazy, leczy zaburzenia słuchu. Ametyst leczy choroby płuc i dróg oddechowych, choroby skóry, zaburzenia komórkowe oraz choroby przewodu pokarmowego.

Koszt jednej bransoletki to 55 zł - rozmiar 17 cm. Koszt przesyłki 10 zł - InPost lub Poczta Polska

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem proszę, o kontakt.  wrozkadobra1@gmail.com  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS