RSS

Tarot online - Czego można dowiedzieć się z kart

 Po pierwsze, tarot online pomaga ludziom widzieć rzeczy takimi, jakimi są. Jeśli pokłóciłaś się ze swoim chłopakiem, na kartach znajdziesz PRAWDZIWE powody (podczas gdy z reguły mamy mieszane uczucia, zwykle oskarżamy naszego partnera i udajemy, że jesteśmy tacy dobrzy). Jeśli nie odniesiesz sukcesu w pracy, wyjaśnią Ci dlaczego.

Czytanie kart tarota 

Po drugie, tarot online mogą pomóc ci zrozumieć, kim jesteś i czego chcesz. Na przykład, jak dobra jest dla Ciebie Twoja praca? Być może nie znajdujesz satysfakcji z jakiegoś powodu, ale nie możesz zrozumieć, co to jest. Karty tarota dadzą ci odpowiedzi i pomogą ci wszystko uporządkować. Oprócz problemów dnia codziennego pomogą Ci zrozumieć Twoją prawdziwą misję w tym życiu, podpowiedzą, czy będziesz w stanie ją wypełnić i jak to zrobić lepiej.

Po trzecie, mogą pomóc Ci zrozumieć Twoje perspektywy. Czy opłaca się zainwestować w jakiś projekt? Powinieneś to zrobić teraz, czy zaczekać miesiąc? Jak będzie wyglądało twoje małżeństwo z obecnym partnerem? Czy będziesz mieć razem dzieci? Z jakimi trudnościami będziecie musieli sobie radzić razem? Ludzie ledwo wiedzą, co robić w takich sytuacjach, ponieważ nie mają wystarczających informacji.

I wreszcie, może pomóc Ci zdecydować, co zrobić. Na przykład powinieneś znaleźć nową pracę lub poprosić obecnego pracodawcę o awans? Rozstać się ze swoim partnerem czy nie? Z pomocą kart tarota dowiesz się, czego możesz się spodziewać, podejmując tę ​​lub inną decyzję.

Pamiętaj: informacja to potęga! Tarot pozwoli Ci zapanować nad swoim życiem i osiągnąć zamierzone cele.

Tarot online może zdiagnozować twoją sytuację, udzielić ci zaleceń, wektorować cię, abyś mógł osiągnąć harmonię ze sobą. Otrzymuje się wiele informacji, np. Czy praca wpisuje się w jego misję, jaki jest sens spotkania z partnerem, co powoduje kłótnie i problemy, jak poprawić stan swoich finansów itp. Jednak „zrozumienie” nie wystarczy. Jaki jest sens posiadania mapy, jeśli nie zamierzasz jej używać? Po konsultacji ze mną ludzie okazują entuzjazm. Energia, którą przekazuje jest przeznaczona dla klienta, aby wreszcie zaczął zmieniać swoje życie na lepsze. Nic nie robiąc, nie możesz spodziewać się pozytywnych zmian w swoim życiu, prawda?

Karty tarota są wysoko cenione ze względu na ich zdolność do przekazywania informacji, kierowania i ustalania priorytetów: nad czym pracować, co odkładać, z czego zrezygnować. Pomagają dostrzec przyczyny wydarzeń w życiu ludzi i uporządkować sprawy. Chociaż większość klientów chce oczywiście otrzymać prognozę („Powiedz mi, co się ze mną stanie w przyszłości?”), Wolę mówić o osobistej odpowiedzialności i wolnej woli. Kiedy konsultacja dobiegła końca, a dana osoba otrzymała wiele informacji dotyczących różnych aspektów swojego życia, przychodzi czas na działanie. Jedyne, co mogę zrobić, to wierzyć w jego najlepsze cechy, zwiększyć jego pewność siebie. Ale dlaczego „tylko?” Często moi klienci dzwonią do mnie lub wysyłają e-maile z podziękowaniem za ich inspirację, twierdząc, że  dokonali rewolucji - dużej i małej - w swoim życiu. Tarot online jest więc bardzo potrzebny w chwili kiedy czujemy, że nasze życie stanęło w miejscu. 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS