RSS

Wróżka Kobyłka - tarot w mieście Kobyłka


Wiele programów radiowych, a także stron w sieci, czy nawet program telewizyjny Ezo świadczą dobitnie o tym, jak bardzo ludzie potrzebują wróżb i horoskopów. Wróżka Kobyłka – jestem Mira i pomagam w różnych, życiowych sytuacjach. Moje 15-letnie doświadczenie w ezoteryce bywa często bardzo pomocne, a zarazem pozostaję cały czas otwarta na każdego nowego klienta i jego spojrzenie na dany problem, z jakim się zmaga.

Wróżby Kobyłka, gdy nie widać światła

Kłopotliwe okoliczności i brak klarownych rozwiązań nierzadko prowadzą do zguby osoby niecierpliwe i pełne żalu. Jednak dzięki wróżbom Kobyłka, można spojrzeć zupełnie inaczej i szerzej na niuanse w swoim życiu. Widząc coś właśnie tak, motywację z każdym dniem odczuwa się coraz silniej. Wracają chęci, spojrzenie nie jest już zamglone i nieobecne, a wszystko jedynie dzięki fachowej poradzie wróżbiarskiej.

Zamów wróżbę, którą wykonam za pomocą kart tarota przez internet już dziś i uzyskaj odpowiedzi w ciągu 24 godzin. 

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania 

W jaki sposób skorzystać z pomocy wróżki Kobyłka?

Chcąc zadać mi pytanie, zachęcam do kontaktu elektronicznego. Preferuję wiadomości e-mail, ponieważ zapewniają pełną poufałość przekazywanych informacji. Gdy tylko otrzymam zapytanie i potwierdzenie, że przelew internetowy dotarł na moje konto, zaczynam rozpoznawać problem, a gdy powróżę dla tej okoliczności, poinformuję klienta o spostrzeżeniach. Za moje usługi trzeba płacić każdorazowo oddzielnie, czyli jedno pytanie jedna opłata.

Wróżbiarstwo Kobyłka na cały kraj

Wróżka Kobyłka jest cały czas dostępna w sieci. Udzielam swoich dobrych porad przez siedem dni w tygodniu, a ich sprawdzalność jest taka sama, jak tych, które są dostępne w salonie. Internet stwarza mi niezwykłe możliwości – poza Kobyłką i województwem podkarpackim jest tyle rejonów i miast.

Będąc online, nie muszę dojeżdżać do każdego klienta ani klient do mnie, a mimo to mamy doskonały kontakt. Nawet wtedy, gdy moi odbiorcy mieszkają na drugim końcu kraju. Brak konieczności rezerwowania mojego czasu i przekładania spotkań w grafiku klienta to dodatkowy atut, który zyskuje na znaczeniu.

Wróżka Kobyłka – jestem przekonana, że pomogę w niejednej problematycznej sytuacji. Nie trzeba wychodzić z domu, by zadać mi ważne pytanie, a odpowiedź nadejdzie szybciej, niż można by się było spodziewać. Dostępność horoskopów i wróżb to także ten walor, który moi klienci sobie cenią.

Przeczytaj też

Czym się różni biała magia od czarnej magii 

Zaklęcie miłosne czarna magia. Jak działa?

Zaklęcia miłosne - które jest najlepsze?

Rytuał miłosny jak wykonać? Wróżka radzi


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS