RSS

Wróżka Łowicz - która najlepsza?

Żyjemy szybko, ciągle w biegu, często nie mamy czasu dla przyjaciół, rodziny i w pewnej chwili widzimy, że mamy mnóstwo problemów, brakuje nam miłości, cierpimy na samotność lub skończyła się dobra passa w interesach. Nie ma w tym nic złego, że człowiek chce wiedzieć, kiedy jego życie wróci do normy, co go czeka. W takiej sytuacji pomocne może być zapytanie wróżki Łowicz o przyszłość. Mam na imię Elżbieta i 15 lat zajmuje się ezoterykom jako wróżka Mira. Zapraszam do skorzystania z moich usług wszystkich, którzy chcą poznać przyszłość.

Co przepowiada wróżka?

Osoba, która nie ma pewności, że wróżka może przepowiedzieć przyszłość z danej dziedziny, np.: zdrowia, biznesu, może zadać bezpłatnie takie pytanie. Wróżbiarstwo kojarzy się głównie z przepowiadaniem miłości, małżeństwa, czy ilości dzieci. Wróżka Łowicz odczytuje przyszłość także w kwestiach finansowych, zdrowotnych, spełniania marzeń, zawodowych. Najczęściej przewijają się pytania o pracę, związki, zarobki, przyszłość i choroby. Czasami mam wrażenie, że ludzie traktują wróżkę Łowicz trochę jak współczesnego psychologa, ale nie oczekują terapii, tylko konkretnych odpowiedzi lub porad. Wiele osób podejmuje decyzję na podstawie przepowiedni, ponieważ wierzy, że tylko w ten sposób wróżba może się sprawdzić.

Wróżba przez internet najlepszą opcją dla mieszkańców Łowicza

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

Pomaganie ludziom

Uważam, że najważniejsze jest powiedzenie prawdy, dlatego moje przepowiednie mają tak dużą sprawdzalność i klienci im ufają. Wszystkie sprawy są ważne, a osoby zamawiające wróżkę Łowicz przez internet mają gwarancję, że przepowiednie on-line są tak samo trafne, jak wróżenie w salonie. Przez 15 lat praktyki przekonałam się, że wróżka Łowicz dla wielu moich klientów jest alternatywą dla terapeuty. Pomagam ludziom w podjęciu trudnych decyzji. Wiem, że przepowiednia może być impulsem do dokonania zmian w życiu na lepsze. Uważam, że wspieranie klientów, motywowanie ich, mówienie im prawdy o przyszłości jest sensem mojej pracy. Cieszę się, kiedy przepowiednia się spełniła i klienci zadają przez internet inne pytania. Zaufanie moich klientów to wielki zawodowy skarb. Warto, że profesja wróżki funkcjonuje w wykazie zawodów, co oznacza, że jest to działalność wykonywana legalnie i podlega prawom konsumenckim.


Czytaj więcej

Czym jest tarot online

Sposób na miłość - kamienie miłości

Jak działa rytuał na przyciągnięcie nowej miłości

Masz problem z nadwagą? Poznaj zaklęcie na odchudzanie

Problemy w finansach? Sprawdź rytuał na pieniądze  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS